Akcja „Podziel się posiłkiem”

23.09.2016  Nasi uczniowie i nauczyciele brali udział w akcji pt. „Podziel się posiłkiem” organizowanej przez Bank Żywności. Zbiórka odbywała się w sklepie „Biedronka” przy ul. Wolskiej w Lublinie. Zebrane produkty spożywcze w postaci paczek, będą przekazane dla najuboższych rodzin z naszej szkoły.

„Podziel się Posiłkiem” jest to ogólnopolski program społeczny. Jest on odpowiedzią na problem niedożywienia wśród polskich dzieci. Bank Żywności, jako partner programu, każdego roku na przełomie września i października organizuje zbiórkę żywności, tak, aby jak najwięcej żywności trafiło do placówek, które wokół swych działań koncentrują głównie dzieci i młodzież (szkoły, przedszkola, świetlice, domy dziecka, itp.).

Zebraliśmy 142,91 kg. Hura!