Zabawa Karnawałowa klas młodszych

Dnia 17 lutego 2017 roku w naszej szkole odbyła się zabawa karnawałowa dla uczniów klas I-V Szkoły Podstawowej.

Stosunkowo wcześniej organizatorzy postarali się o nagrody dla wszystkich uczestników zabawy. Sponsorem nagród było zaprzyjaźnione z naszą szkołą Stowarzyszenie – „Radość Dawania”.

Tego dnia sala gimnastyczna zamieniła się w salę balową. Rozpoczęła się od powitania miłymi słowami przez Panią Dyrektor B. Kosidło, która zaprosiła wszystkie dzieci do wspólnej zabawy.

Nie zabrakło również muzyki, która pięknie umilała atmosferę tego spotkania. Oprócz wspólnych tańców, były również konkursy, w których mogli brać udział prawie wszyscy bawiący się uczniowie. W czasie zabawy wybrani zostali również król i królowa balu – Daria Drwal i Tomasz Surma.

Dzieci przebrane w kolorowe stroje, wcieliły się w bohaterów znanych bajek i filmów. Wszyscy przy dźwiękach muzyki bawili się wyśmienicie! W czasie przerwy dzieci miały czas na słodki poczęstunek. Była to również okazja do wykonania sobie pamiątkowych zdjęć w karnawałowych przebraniach.

Niestety radosna chwila musiała się w końcu skończyć.
Wszystkim, którzy przyczynili się do tego, aby nasza wspólna zabawa karnawałowa udała się, organizatorom, sponsorowi, nauczycielom i pomagającym rodzicom – serdecznie dziękujemy