Zabawa Karnawałowa klas starszych

Dnia 17 lutego o godzinie 12.00 rozpoczęła się zabawa karnawałowa. Tradycyjnie jak co roku uczniowie  klas VI szkoły podstawowej i gimnazjum pląsali  przy akompaniamencie ulubionych utworów.  Nie zabrakło również konkursów muzycznych, tanecznych i sprawnościowych za które uczestnicy otrzymywali drobne upominki. Sala gimnastyczna, przyozdobiona kolorowymi balonami, robiła duże wrażenie. Bal trwał trzy godziny, a za sprawą fajnej muzyki i super atmosfery wszyscy mieli ochotę zostać dłużej. Każdy tańczył do utraty tchu, by nie zmarnować szansy na karnawałowe szaleństwo w gronie przyjaciół! Wszyscy bardzo starali się, ponieważ dla najlepszych tancerzy nagrodą była korona.  Królową balu  została Wiktoria Zwierzyńska a królem Kamil Głos. Gratulujemy zwycięzcom!

Wszystkim uczestnikom balu dopisywał dobry humor. Radości i uśmiechu nie było końca. Zapraszamy za rok.