Dzień Dziecka dla najmłodszych

W dniu 02.06.2017 r. na boisku szkolnym odbył się Dzień Dziecka dla klas I – III. Dzień obfitował w wiele ciekawych atrakcji dla uczniów. Na początku niesamowite emocje czekały na uczniów w sali gimnastycznej gdzie dzieci zostały wprowadzone w świat bajki poprzez  Tańcobajkę – Czerwony Kapturek, czyli bajkę opowiedzianą tańcem. W tym dniu dla wszystkich były  wesołe zabawy, kolorowe balony, fotobudka, malowanie twarzy, malowanie figurek gipsowych i zabawy chustą animacyjną. Uczniowie mogli obejrzeć samochód policyjny, motocykle policyjne oraz wóz strażacki. Strażacy zademonstrowali w upalny dzień pokaz gaszenia pożarów śmiechu nie było końca gdy woda lala się strumieniami dając przyjemne ochłodzenie Końcowym etapem zabaw był poczęstunek: banany, jabłka, ciasteczka wieloziarniste, popcorn i lody. Pełni wrażeń, emocji i  radości, uczniowie wrócili do swoich sal na odpoczynek. Do zobaczenia za rok:)