„Dzień stroju karnawałowego Czyli tańce, hulanki, swawola…”

12 lutego w naszej szkole przy ulicy Krochmalnej odbyła się przepiękna, kolorowa i huczna zabawa karnawałowa.
Uczniowie przebrali się w przygotowane w domu lub szkole barwne stroje. Następnie przy dźwiękach muzyki tańczyli i brali udział w zabawach z wychowawcami w gronie kolegów ze swojej klasy na korytarzach szkolnych. Na koniec każda klasa osobno mogła zrobić sobie wspólne zdjęcia na tle specjalnie przygotowanej w tym celu dekoracji. W swoich klasach wychowawcy przygotowali dla uczniów różnego rodzaju atrakcje muzyczne, plastyczne i kulinarne. Było bardzo pięknie, głośno i bardzo wesoło.

W ostatni dzień karnawału wtorek 16 lutego 2021 r. odbył się także ww naszej świetlicy przy ulicy Bronowickiej  Bal karnawałowy. Dzieci bawiły się przy muzyce, w przebraniu lub maskach samodzielnie wykonanych wcześniej na zajęciach świetlicowych.

Zabawa przebiegała z zachowaniem wszelkich wytycznych epidemiologicznych. Przede wszystkim jednocześnie przebywała ograniczona liczba osób, dzieci przychodziły na bal klasami. Nietypowe warunki i okoliczności ze względu na pandemię nie przeszkodziły dzieciom w czerpaniu radości. Wspaniałe pozy, uśmiechy i gesty czarowały i zachęcały do zabawy kolejnych uczestników.