Kółko muzyczne

Muzyka i śpiew towarzyszyły od zawsze uczniom naszej szkoły. Pracownia muzyczna jest miejscem tętniącym życiem.  Wielu wychowanków rozwijało przez lata swoje talenty wokalne i instrumentalne. Uczniowie, oprócz śpiewu, grają na pianinie, dzwonkach, flecie i gitarze. Systematyczna nauka, pokonywanie trudności, częste przekraczanie własnych ograniczeń, sprawiło, że z powodzeniem biorą udział w konkursach, przeglądach i koncertach na terenie miasta i regionu odnosząc duże sukcesy. Szkolne festiwale podczas których dzieci mogą prezentować swoje talenty, każdego roku cieszą się ogromnym powodzeniem i mają inny przebieg. Uczniowie zaskakują wychowawców i terapeutów swoimi pomysłami, nowymi wykonaniami znanych i lubianych utworów.

img_2046img_20160416_121620OLYMPUS DIGITAL CAMERA