Koncert Orkiestry Wojskowej

Dla Niepodległej…

Koncert pieśni patriotycznych w wykonaniu Orkiestry Wojskowej z Lublina był jednym z elementów naszego szkolnego projektu Pamiętamy – obchody 100-lecia odzyskania Niepodległości.

Muzycy pod batutą dyrygenta Rafała Palutkiewicza wykonali dla uczniów i zaproszonych gości z I i II klasy Katolickiej Szkoły Podstawowej im. Świętej Jadwigi Królowej oraz wybranych klas z filii naszej szkoły wspaniały koncert.

Orkiestra zagrała najpiękniejsze pieśni patriotyczne i wojskowe z różnych okresów walk o niepodległość. Koncert był niezapomnianym przeżyciem dla wszystkich uczniów, za co serdecznie dziękujemy.

Tym występem zakończyliśmy świętowanie w naszej szkole, wyjątkowego dla nas Polaków, Jubileuszu 100-lecia Odzyskania przez nasz kraj Niepodległości.