Konkurs Polska moja Ojczyzna

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie
POLSKA  MOJA OJCZYZNA  2018

INFORMACJE OGÓLNE

ORGANIZATOR

logo-140

MAPKA DOJAZDU

mapa

Międzyszkolny Konkurs Polska moja Ojczyzna jest organizowany przez Szkołę Podstawową Specjalną nr 26 w Lublinie z okazji  GALI 100 ROCZNICY ODZYSKANIA PRZEZ POLSKĘ NIEPODLEGŁOŚCI.

Miło jest spędzać czas podczas tworzenia  prac, które pokażą piękną, kolorową i radosną Polskę.

Możecie eksperymentować z różnymi technikami plastycznymi: rysować kredkami, malować farbami, wydzierać, wyklejać, wycinać z filcu, zrobić kolaż zdjęć.

Rysujcie, malujcie, twórzcie !!!

I wygrywajcie nagrody !!!

Prace na konkurs mogą wykonać dzieci i młodzież w wieku  5- 20 lat. Do konkursu można złożyć prace wykonane w dowolnej technice plastycznej z dowolnych materiałów oprócz szkła, a więc rysunki, grafiki, tkaniny oraz prace malarskie. Wszystkie przysyłane prace należy wykonać w sposób trwały i odpowiednio zabezpieczyć przed uszkodzeniem.

Prace na konkurs należy przesłać na adres : Szkoła Podstawowa Specjalna nr 26 im. Janusza Korczaka w Lublinie ul. Bronowicka 21 lub dostarczyć osobiście od 10 IV do 30 IV 2018 r. Prosimy na opakowaniu koniecznie umieścić dopisek „Konkurs plastyczny -Polska moja Ojczyzna”.

Wszystkie przysłane prace lub dostarczone osobiście przez uczestników lub opiekunów powinny być zapakowane i oprawione passe-partout .

Do opakowania prosimy włożyć kartę zgłoszenia w osobnej kopercie z nazwiskami autorów prac

i zgodę na przetwarzanie danych osobowych)  Załącznik 1 i 2. (Bez zgody prace nie będą brały udziału w konkursie)

Natomiast na opakowaniu prosimy przykleić załącznik nr 3-kartę zgłoszenia szkoły z nazwiskami autorów w osobnej kopercie.      Patrz regulamin -&3  Prace

Pomoże nam to uniknąć pomyłek. Prosimy o czytelne wypełnianie właściwej karty z podaniem kompletnych adresów oraz aktualnych telefonów i e-maili

Jurorzy wszystkie prace oceniają oddzielnie, pogrupowane na kategorie wiekowe. Karty służą organizatorowi konkursu do weryfikacji wybranych prac przez jurorów i w celu powiadomienia laureatów o ewentualnych nagrodach. Dlatego prosimy o wysyłanie 1 karty z jednej placówki ze wszystkimi nazwiskami osób, których prace znajdują się w paczce.

Prace także powinny zawierać dokładny adres placówki, nazwisko autora i wiek (także podane w sposób czytelny).

W dniach   10- 11 maja  2018 r. odbędzie  się posiedzenie jury w związku z finałem  Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego  :  „Polska Moja Ojczyzna”

Opiekunowie konkursu: Sylwia Żuchnik –Pińkowska, Monika Paplińska –nauczyciele plastyki

Listy nazwisk laureatów – NA STRONIE INTERNETOWEJ SZKOŁY PODSTAWOWEJ SPECJALNEJ NR 26 IM. JANUSZA KORCZAKA W LUBLINIE www.bronowicka.zs4.lublin.eu

*Istnieje możliwość przeniesienia organizowanej wystawy do Państwa placówki po 18 maja