Mistrzostwa Województwa Lubelskiego „Sprawni Razem” w siatkówce

Dnia 28 lutego 2017 r. reprezentacja Zespołu Szkół nr 4 wzięła udział w Mistrzostwach Województwa Lubelskiego „Sprawni Razem” w siatkówce.

W przeddzień zawodów w sali gimnastycznej naszej szkoły rozegrano mecz w piłkę siatkową uczniowie kontra nauczyciele, który wyłonił reprezentacje szkoły na te zawody: Robert Książek, Damian Lewandowski, Łukasz Poniatowski, Kamil Głos, Weronika Zaborek, Krystian Lefeld oraz Michał i Grzegorz Spaczyńscy.

W rozgrywkach wojewódzkich brało udział pięć ośrodków: SOSW Hrubieszów, SOSW Bystrzyca, SOSW Firlej, gospodarze – SOSW nr 1 w Lublinie i my – Zespół Szkół nr 4 Lubin. Mecze były rozgrywane „każdy z każdym”, zdecydowanym zwycięzcą i jednocześnie obrońcą tytułu byli gospodarze SOSW nr 1 Lublin. Pozostałe drużyny walczyły jak równy z równym, walka toczyła się do samego końca, była bardzo wyrównana.

Otrzymaliśmy dyplom za czwarte miejsce – gratulacje dla zawodników.