Obchody z okazji 100 – lecia odzyskania przez Polskę niepodległości

Obchody z okazji 100 –  lecia  odzyskania przez Polskę niepodległości

Dnia 8 listopada 2018 roku, odbyły się w naszej szkole uroczyste obchody z okazji 100 –  lecia  odzyskania przez Polskę niepodległości. W uroczystość wzięła udział cała społeczność naszej szkoły. Akademię rozpoczęto wprowadzeniem pocztu sztandarowego oraz odśpiewaniem hymnu narodowego i hymnu szkoły. Następnie odbyło się uroczyste zaprzysiężenie Samorządu Uczniowskiego. Montaż słowno – muzyczny o charakterze patriotycznym, był znakomitą lekcją historii. W programie wystąpili: zespół „Iskierki” z repertuarem utworów patriotycznych, zespół taneczny z tańcem „Orły” oraz uczniowie naszej szkoły. Pani Ewa z okazji upamiętnienia tak ważnej dla Polski chwili, ufundowała i wręczyła klasie 3D w podziękowaniu za wspaniałe  reprezentowanie szkoły na różnych przeglądach flagę Polski.