Ogólnopolski Przegląd Artystyczny „MOTYWACJE 2017”

Przedstawienie teatralno – taneczne, które realizowane było w ramach projektu „Zatrzymani w czasie” reprezentowało Szkołę Podstawową Specjalną nr 26 im. Janusza Korczaka w Lublinie w Ogólnopolskim Przeglądzie Artystycznym „MOTYWACJE 2017”, który zorganizowany został w Centrum Autyzmu w Krakowie pod Honorowym Patronatem Pani Prezydentowej Agaty Kornhauser – Dudy.
Nasi wspaniali uczniowie – aktorzy zajęli zaszczytne III miejsce w kategorii przedstawienie teatralne.
Kolejną odsłonę AKADEMII PANA PIOTRA zrealizowano przy wsparciu finansowym PFRON-u, Stowarzyszenia Miłośników Tańca oraz Firmy MEDI-SEPT.
Scenariusz i reżyserię spektaklu przygotowała Pani Wioleta Repeć.
W przedstawieniu brali udział uczniowie z autyzmem w tym z Zespołem Aspergera oraz niepełnosprawnościami sprzężonymi z naszej szkoły.
GRATULUJEMY tak wysokiego wyróżnienia.