Piknik Naukowy w ramach XVI Lubelskiego Festiwalu Nauki

Na zaproszenie władz Politechniki Lubelskiej reprezentanci naszej szkoły wystąpili podczas Pikniku Naukowego w ramach XVI Lubelskiego Festiwalu Nauki, który odbył się w niedzielę 15 września na Placu Teatralnym przed budynkiem Centrum Spotkania Kultur oraz Lubelskiego Centrum Konferencyjnego. Tematem przewodnim tegorocznego festiwalu jest hasło „Nauka-Technika-Innowacje”.

Nauka – czyli etiuda patriotyczna ORŁY w choreografii i reżyserii Joanny i Piotra Czarneckich

Nauka i Technika – czyli Taniec żywiołów w choreografii Joanny Miłoszewicz-Czarneckiej oraz Piotra Mochola

Nauka, Technika i Innowacje – czyli inkluzja w tańcu w wykonaniu Akademii Pana Piotra w choreografii walca angielskiego i wiedeńskiego autorstwa Piotra Mochola.

Uczniowie naszej szkoły otrzymali osobiste gratulacje od władz wszystkich lubelskich uczelni, organizatorów XVI Lubelskiego Festiwalu Nauki