Spotkanie mikołajkowo -integracyjne w Benjaminie

11 grudnia 2017 roku, w Ośrodku Wsparcia dla Młodzieży Niepełnosprawnej Benjamin przy ul. Zbożowej, odbyło się niezwykłe spotkanie. Uczniowie klas 7d i 2o Szkoły Podstawowej Specjalnej nr 26 przy ul. Bronowickiej wraz ze swoimi wychowawcami przyjechali, aby odwiedzić swoich kolegów : Artura Pielechę i Adama Pisarczyka, którzy są podopiecznymi Ośrodka.

Uczestnicy uroczystego spotkania podzielili się opłatkiem i złożyli sobie wzajemnie życzenia z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia.

Podczas wspólnego poczęstunku śpiewano kolędy. Uczniowie skorzystali też z okazji, aby wspólnie bawić się z kolegami z Ośrodka. Pasjonaci zabaw konfrontacyjnych również mogli spróbować swoich sił, grając w boccia.