Trudno sobie wyobrazić dzisiejszy świat bez Pluszowego Misia.
Dnia 25 listopada obchodzony jest na całym świecie Dzień Pluszowego Misia. W naszej szkole z tej okazji również odbyło się spotkanie gdzie głównym bohaterem był miś. Dzieci  przyniosły  swoje ulubione pluszowe przytulanki. Przy akompaniamencie gitary tańczyły i śpiewały piosenki o swoich ulubieńcach. Oprócz zabawy, zagadek i konkursów, organizatorki  przygotowały „misiową lekturę” oraz opowiedziały dzieciom historię pluszowego misia. Nie zabrakło głośnego czytania fragmentów książek których bohaterami były misie. Uczniowie zaprezentowali różne  formy czytania np. w postaci e-booka  „Złotowłosa i trzy niedźwiadki”, z pomocą komunikatora  – urządzenia generującego mowę. Kolorowali gipsowe figurki oraz kolorowanki przedstawiające postacie misiów. Uczniowie mieli również okazję spróbować „misiowych specjałów” – mini kanapki z miodem i jabłkiem.  Miłym akcentem była możliwość robienia zdjęć w specjalnej  „misiowej fotobudce”.  Wszyscy uczniowie świetnie się bawili, a wyróżniający się otrzymali nagrody.