Święto Rodziny

Drodzy Rodzice!

Z okazji Święta Rodziny przygotowaliśmy dla Was niespodziankę. Wasze dzieci wykazały się tu dużym zaangażowaniem wykonując portrety, laurki, ulubione potrawy czy nagrywając wiersze i piosenki. To wszystko dla Was, ponieważ wiemy jakimi kochającymi rodzicami jesteście.   Zapraszamy Drodzy Rodzice na przygotowaną prezentację multimedialną  – życzenia dla Was od Waszych ukochanych dzieci:

oraz prezentację  – wystawę wykonanych laurek, portretów Rodziców, wierszy oraz quizz – jako wyraz podziękowania dla Waszego trudu wkładanego w wychowanie oraz dla miłości jaką darzycie swoje dzieci.

nie może zabraknąć i piosenek:

Wasze dzieci przygotowały również dla Was ulubione potrawy. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w galerii.

Pragniemy w tym miejscu złożyć serdeczne podziękowania za pomoc w przygotowaniu pięknych prac.