Taneczne Mikołajki

Już po raz 28 wolontariusze Stowarzyszenia Miłośników Tańca w Lublinie i jednocześnie tancerze Formacji Tańca Towarzyskiego Politechniki Lubelskiej GAMZA zorganizowali taneczne mikołajki dla niepełnosprawnych uczniów ze Szkoły Podstawowej Specjalnej nr 26 im. Janusza Korczaka oraz Szkoły Filialnej dla Dzieci z Autyzmem w tym z Zespołem Aspergera.
Tym razem spotkanie z Mikołajem odbyło się w salach tanecznych Politechniki Lubelskiej. Pląsy, nauka tańca oraz wspólna zabawa trwała przez 4 godziny, a zmieniające się grupy z wielkim entuzjazmem podziwiały pokazy tańca par Formacji GAMZA oraz wspólnie wykonywały m.in. taniec do utworu Michaela Jacsona Blame It On the Boogie.
Czekolada od Świętego Mikołaja oraz płyta z kolędami były przemiłym dodatkiem dla każdego dziecka.