Wyjście uczniów do DK SM Czechów

6 listopada roku odbyło się spotkanie aktorów projektu teatralno – tanecznego ZATRZYMANI W CZASIE z koleżankami i kolegami ze Szkoły Podstawowej Specjalnej nr 26 przy ul. Bronowickiej 21 oraz ul. Kurantowej 5.
Wszystkich uczestników przywitała Pani Barbara Kotowska – Dyrektor Dzielnicowego Domu Kultury Spółdzielni Mieszkaniowej CZECHÓW, życząc dalszych sukcesów scenicznych młodym artystom oraz przyszłej długofalowej współpracy pomiędzy placówkami.
Przepiękny anioł wykonany przez uczniów w pracowni ceramicznej szkoły przy ul. Kurantowej 5 wręczony Pani Dyrektor stał się symbolem wspomnianej współpracy.
Aktorzy podczas projekcji spektaklu podziwiali siebie na ekranie oraz zostali nagrodzeni oklaskami przez rówieśników.
str3