Zakończenie roku klas starszych

19 czerwca 2019 r. w Szkole Podstawowej  nr 26 żegnaliśmy po raz pierwszy  – uczniów klas ósmych, a po raz ostatni – Gimnazjum nr 20. Na uroczystość zostali zaproszeni młodsi koledzy i koleżanki z klas piątych, szóstych i siódmych. W części artystycznej młodzież prezentowała montaż słowno-muzyczny,  inscenizację taneczną oraz taniec towarzyski. Pani dyr. Bożenna Kowalik podziękowała uczniom za pracę na  lekcjach, zaangażowanie w różne szkolne projekty edukacyjne, sportowe, kulturalne, podziękowała także rodzicom za  współpracę na wielu płaszczyznach i wręczyła zaangażowanym w społeczną działalność na rzecz szkoły i poszczególnych klas okolicznościowe dyplomy.

Wszystkim naszym Absolwentom życzymy udanych wakacji i dobrego startu w nowych szkołach.