Ogłoszenie

Ogłoszenie

Szanowni Państwo,

Fundacja Jest Otwarte z Fundacją Akademia Odkrywców Sportu UMCS zapraszamy osoby posługujące się komunikacją alternatywną na treningi przeznaczone dla osób z niepełnosprawnościami.

 W dn. 04.03.2023 w obiektach sportowych UMCS w Lublinie odbędą się treningi bocci i piłki nożnej, które prowadzone są przez trenerów posiadających uprawnienia do prowadzenia zajęć z osobami z niepełnosprawnościami. Obiekt został wyposażony w tablice komunikacyjne, co stanowi element wprowadzanej przez nas Innowacji Społecznej na rzecz poprawy jakości turystyki i sportu.

Udział w treningu jest bezpłatny, a naszym głównym celem jest dostarczenie dzieciom sportowych emocji i możliwości rozpoczęcia fascynującej przygody ze zorganizowaną aktywnością fizyczną.

Rodzice dzieci biorących udział w treningu zostaną poproszeni o przekazanie swojej opinii dotyczącej Innowacji, co pomoże nam rozwijać ją i wprowadzać w kolejnych miejscach w regionie.

Ze względu na ograniczoną liczebność w każdej grupie osoby zainteresowane prosimy o zapis pod adresem mailowym: katarzynastolarczuk@hotmail.com lub telefonicznie: 532-248-686.

Gorąco zapraszamy!