Gimnazjada w pływaniu

W dniu 26.10.2016 r. w ramach współzawodnictwa szkół miasta Lublin odbyła się gimnazjada na basenie AQUA Lublin, w której wystartowało czworo naszych uczniów: Weronika Zaborek, Krystian Lefeld, Łukasz Poniatowski i Jakub Tkaczyk. Ścigali się z najlepszymi uczniami spośród 18 gimnazjów z naszego miasta, byli wśród nich medaliści Mistrzostw Polski w swoich kategoriach wiekowych. Dla naszych uczniów były to pierwsze zawody w tym roku szkolnym, na których mogli poprawić swoje dotychczasowe rekordy życiowe. Kuba płynął 50 m stylem grzbietowym, Krystian i Łukasz 50 m stylem dowolnym, a Weronika startowała dwa razy 50 m stylem klasycznym i dowolnym. Założony cel został osiągnięty wszyscy znacznie poprawili „życiówki” i nabrali ochoty do dalszej pracy. Gratulacje dla zawodników.