VII Integracyjne Spotkania Artystyczne

5 kwietnia 2023 uczniowie klas 4F, 4H, 5E, 6A i 6J wzięli udział w VII Integracyjnych Spotkaniach Artystycznych zorganizowanych przez Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Dzieci i Młodzieży Niesłyszącej i Słabo Słyszącej im. Jana Pawła II przy ul. Hanki Ordonówny 4 w Lublinie.
Uczniowie zaprezentowali łącznie pięć występów – trzy układy taneczne oraz dwa wokalno-instrumentalne z oprawą muzyczną przygotowaną przez nauczycieli muzyków z naszej szkoły. Każdy z uczniów otrzymał indywidualne dyplomy imienne, a następnie dzieci wzięły udział we wspólnym poczęstunku po wszystkich pokazach i prezentacjach.
Bardzo dziękujemy Dyrekcji Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego oraz Organizatorom tego wydarzenia za piękne przygotowanie imprezy oraz gościnę naszych uczniów.