Szkoła Promująca Zdrowie – Przedstawienie ekologiczne o czystości wody

26 kwietnia w sali gimnastycznej uczniowie klas IV-VI szkoły podstawowej oraz uczniowie wszystkich klas gimnazjum obejrzeli przedstawienie ekologiczne na temat czystości wody oraz prezentację multimedialną promującą picie wody. Z prezentacji dowiedzieli się o walorach zdrowotnych picia wody oraz skutkach jej niedoboru w organizmie człowieka. Głównym przesłaniem prezentacji była myśl, że nie każdy napój we właściwy sposób gasi pragnienie a najlepszym napojem jest czysta woda. Apel z przedstawieniem i prezentacją przygotowali uczniowie pod kierunkiem pani Marzeny Szuleckiej i pani Agnieszki Hankiewicz.(zdjęcia znajdują się w galerii szkoły, prezentacja w zakładce materiały dotyczące zdrowego odżywiania się)

sss

PREZENTACJA:
„Znaczenie wody”

Po przedstawieniu i prezentacji został też rozstrzygnięty konkurs na hasło promujące picie wody – zwycięskie prace zostały wyeksponowane na szkolnej gazetce, a ich wykonawcy otrzymali upominki.