Apel samorządu szkolnego

6 lutego 2019 roku samorząd szkolny zorganizował apel podsumowujący wyniki nauczania w I semestrze bieżącego roku. Wychowawcy klas wytypowali najlepszych uczniów pod względem nauki, frekwencji i zachowania. Wyróżnieni uczniowie otrzymali okolicznościowe dyplomy i słodkie upominki.
Podczas apelu zostały wręczone podziękowania i dyplomy za udział w akcjach PCK i Szkoły Promującej Zdrowie.
Podziękowania otrzymali uczniowie najbardziej aktywni podczas zbiórki „Wywołaj uśmiech u chorych dzieci”.
Rozstrzygnięty został także konkurs na najsmaczniejsze zdrowe śniadanie „Śniadanie ważna sprawa”. Trzy pierwsze miejsca wyłoniła społeczność szkolna: I miejsce zajęła klasa 5Ka – Patryk Fornalewski i Jakub Gziut za naleśniki z dżemem truskawkowym; II miejsce otrzymał Szymon Gruda z klasy 5Ca za omlet z miodem; III miejsce za kanapki z białym serkiem i warzywami (rzodkiewką, szczypiorkiem, papryką, sałatą) zdobyła klasa 5 I w składzie: Daria Drwal, Kinga Zawadzka i Arkadiusz Gierczak. Wszystkie klasy biorące udział w konkursie oraz uczniowie  biorący udział w głosowaniu otrzymali owocowe upominki.
Dyplom i nagrodę rzeczową za zwycięstwo w konkursie wiedzy o zdrowiu otrzymał Witold Kondrasiuk z klasy 6 Fa.
Zostały również wręczone medale i dyplomy laureatom za konkurs ortograficzny: I miejsce otrzymała Zofia Suska z klasy 8 Aa, na II miejscu był uczeń tej samej klasy Kajetan Rachwał, natomiast III miejsce zdobyła Małgorzata Królik z klasy 3 P Gimnazjum.

Zwycięzcom gratulujemy!!! A szkolnemu TPD dziękujemy za ufundowanie nagród.