Apel z okazji Światowego Dnia Żywności

W dniu 19 października o godzinie 11.10 uczniowie klas I-VI uczestniczyli w bardzo ciekawym apelu zorganizowanym z okazji Światowego Dnia Żywności. W pierwszej części apelu  przedstawiona była uczniom prezentacja multimedialna na temat zasad prawidłowego żywienia. W trakcie prezentacji zostało omówionych 5 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania się. Zasady te uczniowie utrwalali aktywnie rozwiązując specjalnie przygotowane zadania. Wszyscy uczestnicy apelu chętnie angażowali się w dyskusję i wykonywane zadania. Wykazali się dużą wiedzą na temat zdrowego odżywiania. W trakcie apelu odbyła się prezentacja plakatów wykonanych przez uczniów w dniu 16 października. Na zakończenie wszyscy uczestnicy zastali poczęstowani owocami i warzywami przygotowanymi specjalnie na ten dzień.