Dzień Dziecka

W roku Jubileuszu 100-lecia Naszej Szkoły Dzień Dziecka również był wyjątkowy. Spędziliśmy go na Arenie Lublin.

Pani Dyrektor Bożenna Kowalik uroczyście nas przywitała i życzyła wspaniałej zabawy.

Ten dzień rozpoczęliśmy biegiem 100 metrów na 100-lecie, w którym uczestniczyli wszyscy: uczniowie, nauczyciele i rodzice.

Niespodzianką dla naszych uczniów było zwiedzanie z przewodnikiem stadionu.

Na przybocznym boisku treningowym były oczywiście wspaniałe atrakcje: rzuty do celu, strzały na bramkę, przeciąganie liny, bańki, balony, malowanie twarzy, rowery i hulajnogi.

Z okazji 100  rocznicy wyłoniliśmy Mistrza Szkoły na 100 m, został nim uczeń klasy 7A Kacper Krupa. Zdobył wspaniały puchar. BRAWO.  Mamy nadzieję, że ten bieg wpisze się w naszą tradycję i co roku będziemy wyłaniać Mistrza.