Międzynarodowy Dzień Kropki w naszej szkole

Vashti to dziewczynka, która pewnego dnia uwierzyła w swoje możliwości. Jej historia stała się inspiracją dla uczniów SPS Nr 26 w Lublinie przy ulicy Krochmalnej oraz Bronowickiej, którzy 15 września 2020 r. przyłączyli się do obchodów Międzynarodowego Dnia Kropki. Był to dzień kreatywności, odwagi i zabawy. Nauczyciele zorganizowali w naszej szkole zajęcia, które pozwoliły uczniom dostrzec drzemiące w nich umiejętności, zdolności, talenty. Motywem przewodnim tego dnia była oczywiście kropka .

Mnóstwo kolorowych kropek i kropeczek zagościło na naszych zajeciach. Uczniowie oraz nauczyciele przyszli w tym dniu ubrani w kropki.  Podczas lekcji uczniowie oglądali  film „The Dot”.  Chętni wykonali prace na konkurs „Moja Kropka”, które zawisły na szkolnym korytarzu.

Dzień Kropki w szkole przy ulicy Krochmalnej zakończyliśmy wspólną zabawą na osiedlowym placu zabaw