„Szkoła Otwarta dla ważnych osób w życiu dziecka”

W ramach projektu „JESTEŚMY RAZEM” – systemy wsparcia rodziców szkół Podstawowej Specjalnej nr 26 im. Janusza Korczaka w Lublinie w zakresie postępów wychowawczych odbyły się warsztaty pod hasłem:
„Wspólne zajęcia rozwijające kreatywność w formie wieczoru w szkole pod hasłem – „Szkoła Otwarta dla ważnych osób w życiu dziecka”
Spotkania odbywały się:
* w szkole Podstawowej Specjalnej Nr 26 przy ul. Bronowickiej 21 w Lublinie w dniu 7.11.2019 r.
* w szkole Filialnej dla dzieci z Autyzmem , w tym Zespołem Aspergera przy ul. Kurantowej 5 w Lublinie w dniu 21.10.2019 r.
Projekt jest współfinansowany przez Województwo Lubelskie ze środków finansowych Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej w Lublinie i środków finansowych Stowarzyszenia Radość Dawania.