Wizyta w Münster

14-osobowa delegacja naszych uczniów wspólnie z  tancerzami Formacji Tańca Towarzyskiego Politechniki Lubelskiej GAMZA oraz nauczycielami ze Szkoły Podstawowej Specjalnej nr 26 im. Janusza Korczaka w Lublinie  wyjechała do Münster. W dniach 31 października – 5 listopada uczestniczyli pod patronatem Akademii Pana Piotra w projekcie „Euregio tanzt inklusiv 2018″ na zaproszenie Die Residenz Münster e.V. Prezentowali się m. in. w tanecznym show „Taniec żywiołów”, brali udział w debacie polsko-niemiecko-holenderskiej „Inkluzja w tańcu”, wspólnie tańczyli flashmob, zwiedzali wspaniałe zabytki 1200-letniego Münster. Główną i najważniejszą częścią wizyty był start w Międzynarodowym Turnieju Tańca wspólnie z parami holenderskimi i niemieckimi. Wszystkie pary zakwalifikowały się do wielkiego finału i w swoich kategoriach zdobyli pierwsze, trzy drugie i trzecie miejsce. Zadowoleni z wielkim bagażem pozytywnych emocji powrócili do zajęć szkolnych. Z nieoficjalnych informacji dowiadujemy się, że cdn…..
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.