ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO klas 1-3

W dniu 23 czerwca 2022 roku odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego klas 1-3. Uczniowie klasy 3A, 3K, 2K,1 B wspaniale zaprezentowali się, recytując wiersze, śpiewając piosenki, wykonując układy taneczne. Wielu wzruszeń dostarczyło wykonanie pieśni ludowej zaśpiewanej przez uczennicę pochodzącą z Ukrainy i jej mamę. Widzowie mieli także okazję zobaczyć film przedstawiający dzieci z  klasy 3A. Podczas uroczystości Pani Wicedyrektor Agnieszka Hankiewicz skierowała słowa podziękowania do odchodzącej na emeryturę Pani Dyrektor Bożenny Kowalik, która pożegnała się z uczniami, rodzicami i nauczycielami, podziękowała dzieciom za udany występ, życzyła wszystkim udanych, zdrowych i bezpiecznych wakacji.

Do zobaczenia we wrześniu. „Lato, lato czeka…”