8. Mila Pamięci Ofiar Komunizmu 2023

Uczniowe nadzej szkoły wzieli udział w biegu 8 mila pamieci ofiar komunizmu. Zmagania odbywały się w kilku grupach: szkoły podstawowe (klasy 5-6), szkoły podstawowe (klasy 7-8), szkoły ponadpodstawowe oraz nauczyciele i rodzice. Uczestnicy mieli do pokonania dystans 1609 m (mila lądowa), a trasa przybiegała alejkami Ogrodu Saskiego. Formuła biegu umożliwiła przeprowadzenie zawodów ze startu wspólnego dzieci, młodzieży, rodziców i nauczycieli, co w wyjątkowy sposób integruje środowisko szkolne, tworząc sztafetę pokoleń. Nasza szkołę reprezentowali: Aleksandra Chojnacka, Kacper Milcz, Bartłomiej Kolano, Igor Zawiślak, Alan Mrozowski, Mikołaj Nazim, Tomasz Lachewicz, Marcel Rejak, Jakub Brejnak, Jakub Brodziak, Wasyl Mokrzycki, Oskar Witkowski, Jakub Kozłowski.

Ogromne brawa dla wszystkich uczestników !!!