Akcja „Wywołaj uśmiech u chorych dzieci”

W dniach 10 IX- 28 IX 2018 w naszej szkole przeprowadzona została akcja „Wywołaj uśmiech u chorych dzieci”. Dzięki waszej ofiarności zebraliśmy zabawki, puzzle, gry, książki dla dzieci w różnym wieku oraz materiały papiernicze do wykorzystania na zajęciach kreatywnych. Do akcji włączyli się również uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 27 im. Marii Montessori oraz Szkoły Policealnej – Medycznego Studium Zawodowego im. Stanisława Liebharta w Lublinie. Dary zostały przekazane Zespołowi Szkół Specjalnych i świetlicom oddziałowym przy Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Lublinie. W ramach akcji zostały również zebrane maskotki, które w grudniu otrzymają dzieci przebywające w placówkach opiekuńczo- wychowawczych. Bardzo dziękujemy Wszystkim, którzy włączyli się w akcję przyczyniając się do umilenia chorym dzieciom pobytu w szpitalu i wywołania ogromu radości.