Apel podsumowujący sportowe osiągnięcia uczniów

Nasza Szkoła sportem stoi! Apel podsumowujący osiągnięcia sportowe uczniów w roku szkolnym 2017/2018.
Dla uczniów Szkoły Podstawowej Specjalnej nr 26 im. Janusza Korczaka w Lublinie sport to forma aktywności, w której mogą realizować swoje pasje, spełniać marzenia o sukcesie i osiągać wciąż nowe cele. Uczą się dyscypliny, wytrwałości, samodzielności, współpracy w grupie. Nawiązują nowe kontakty i znajomości z rówieśnikami z innych ośrodków w całym kraju. Biorąc udział w zawodach sportowych na szczeblu wojewódzkim i ogólnopolskim mają okazję nie tylko skonfrontować własne umiejętności z innymi, ale także poznać kraj, zwiedzić nowe miejsca i wrócić bogatszym o sukcesy, wiedzę, przyjaźnie i nowe doświadczenia.
W mijającym roku szkolnym aż 48 uczniów reprezentowało naszą szkołę w 35 różnych zawodach, turniejach i mistrzostwach, zdobywając łącznie 90 medali (36 złotych, 28 srebrnych i 26 brązowych).  >>> TUTAJ PEŁNE ZESTAWIENIE OSIĄGNIĘĆ<<<
14 czerwca 2018 roku odbył się apel podsumowujący sportowe osiągnięcia uczniów naszej szkoły w mijającym roku szkolnym. Uczniowie i nauczyciele obejrzeli prezentację obrazującą działania sportowe naszych podopiecznych. Wszyscy sportowcy otrzymali pamiątkowe dyplomy, a ci, którzy najczęściej i z największymi sukcesami reprezentowali szkołę w zawodach sportowych zostali wyróżnieni pucharami oraz nagrodami rzeczowymi. Imponująca liczba zdobytych w ciągu roku przez uczniów dyplomów, medali i pucharów świadczy o dużym zaangażowaniu dzieci i młodzieży w aktywność sportową a nauczycielom daje poczucie dumy oraz zadowolenia z dobrze przeprowadzonych działań.
Gratulując osiągnięć i życząc udanych wakacji już trzymamy kciuki za przyszłoroczne zmagania.