Apel samorządu uczniowskiego

Zakończenie pierwszego semestru to doskonały czas na podsumowanie tego, co udało się nam osiągnąć w przeciągu kilku miesięcy oraz idealny moment na nagrodzenie naszej pracy i wyciągnięcie wniosków do dalszych działań.
Wychodząc z tego założenia Samorząd Uczniowski postanowił dokonać podsumowania wyników nauczania poszczególnych klas i nagrodzić uczniów , którzy włożyli najwięcej trudu i wykazali się wyjątkowym zaangażowaniem w naukę lub pracę na rzecz klasy czy szkoły.
Świadomość tego , że chętnie i systematycznie uczestniczycie w zajęciach szkolnych jest dla nas równie ważna , co osiągane przez Was wyniki w nauce. Dlatego postanowiliśmy nagrodzić Was również za frekwencję.
Z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego przeprowadzony został apel w czasie którego uczniowie mogli na forum szkoły odebrać wyrazy uznania z rąk Pani Dyrektor Alicji Dudak i otrzymać słodkie upominki motywujące do dalszej pracy. Gromkie brawa i uśmiechy na twarzy upewniają nas , że warto świętować wspólnie każdy sukces. Nie zawsze liczy się bowiem pierwsze miejsce w peletonie, a równie istotny jest w nim sam udział .
Apel stał się okazją do wręczenia nagród w konkursach szkolnych organizowanych przez innych nauczycieli.
Liczymy na jeszcze większy Wasz zapał i zaangażowanie w drugim semestrze!!!!