Apel samorządu

23 lutego 2023 r. odbył się apel podsumowujący wyniki klasyfikacji, aktywności sportowej oraz osiągnięć uczniów naszej szkoły podstawowej w pozaszkolnych konkursach i zawodach sportowych za I okres roku szkolnego 2022/2023. Podsumowania wyników klasyfikacji w budynku przy ul. Bronowickiej dokonała pani dyrektor Alicja Dudak.

Na wstępie podano ogólne informacje dotyczące klasyfikacji za I okres oraz omówiono wyniki zachowania uczniów. Następnie Dyrektor Szkoły podkreśliła jak ważna jest nauka i właściwe zachowanie na terenie szkoły. Zwróciła również uwagę na to , jak ważna jest działalność Samorządu Uczniowskiego.

Potem nagrodzono słodyczami uczniów kl IV- VIII z najwyższymi wynikami w nauce. Nagrody otrzymali uczniowie , którzy osiągnęli średnią ocen 4,30 i powyżej. W kolejnej grupie nagrodzonych znaleźli się uczniowie tych klas z bardzo dobrym i wzorowym zachowaniem. W dalszej kolejności nagrodzono uczniów za reprezentowanie naszej szkoły na różnych konkursach i zawodach.

Na koniec Pani Dyrektor oraz Panie Wicedyrektor złożyły gratulacje nagrodzonym uczniom oraz życzyły im dalszych sukcesów.  Wicedyrektorzy przypomnieli o zasadach zawartych w regulaminach oraz zapisach statutowych, których wszyscy powinniśmy przestrzegać.

Organizatorami spotkania był Samorząd Uczniowski

Apel samorządu