Bal 2019

8 lutego 2019 roku uczniowie klas ósmych i trzecich gimnazjalnych w restauracji Koncertowa wspaniale bawili się na balu, w naszej szkole często nazywanym „studniówką” gdyż do uroczystego zakończenia nauki pozostało 100 dni.
Przez wiele dni uczniowie i nauczyciele pod kierunkiem pani Joanny Miłoszewicz-Czarneckiej pilnie ćwiczyli kroki poloneza. Tym właśnie tańcem rozpoczął się ten niezapomniany wieczór. Prezentacja była oszałamiająca i zrobiła ogromne wrażenie.
W imieniu rodziców za trud wieloletniej pracy podziękowali dyrekcji i nauczycielom: pani Monika Świtek i pan Zbigniew Nieściór.
Następnie zabrała głos pani dyrektor Bożenna Kowalik. Pani Dyrektor przywitała wszystkich, podziękowała rodzicom i nauczycielom oraz uświadomiła nam jak bardzo nasi uczniowie wydorośleli, spoważnieli. Do zabawy w imieniu uczniów dowcipnie zaprosił wszystkich Czarek Bogusz. Bal tradycyjnie rozpoczął się walcem, który odtańczyła dyrekcja szkoły. Zabawa była wspaniała. Tańczyła młodzież, rodzice i nauczyciele. Specjalne podziękowania za tak udany wieczór należą się właścicielom restauracji Koncertowa, Państwu Wójcikom, którzy od wielu lat wspierają nas i okazują nam swoje wielkie serce.