Bezpieczne ferie

W piątek trzynastego, tuż przed feriami wszyscy uczniowie klas starszych (4-6 i Gimnazjum) mieli okazję przypomnieć sobie sposoby na zdrowe i bezpieczne spędzenie nadchodzących wolnych dni.

W czasie apelu obejrzeli ciekawą prezentację multimedialną, oceniali zachowanie dzieci na ilustracjach, odszyfrowywali hasła, dobierali numery alarmowe do odpowiednich służb, układali i omawiali historyjkę obrazkową oraz ubrali misia na zimowy spacer. Wszystkie klasy były bardzo aktywne i na koniec dostały certyfikat uczestnictwa oraz słodką niespodziankę.

Teraz na pewno wrócą do szkoły wypoczęci i w doskonałych humorach, bo wiedzą jakie powinny być „Bezpieczne i zdrowe ferie zimowe” 😉

Życzymy spokojnych i bezpiecznych ferii zimowych. Dla przypomnienia zapraszamy do obejrzenia  >>>prezentacji<<<