Bezpieczne ferie klas młodszych

13 stycznia w przeddzień rozpoczęcia ferii zimowych odbył się apel dla klas I-III szkoły podstawowej .  Tematem było bezpieczeństwo dzieci w czasie wypoczynku w przerwie semestralnej. Prezentacja multimedialna przedstawiona uczniom ukazała niebezpieczeństwa, jakie czyhają na dzieci w czasie wypoczynku i jak się ich ustrzec. Przypomniano telefony alarmowe i kogo w razie kłopotów poprosić o pomoc. Dzieci bardzo aktywnie uczestniczyły w spotkaniu, a te, które wykazały się w sposób szczególny otrzymały nagrody. Giełda pomysłów zaowocowała sposobami na radosne i wesołe spędzenie ferii zimowych. Po apelu na czas rozstania ze szkołą dzieci zostały obdarowane przez nauczycieli zdrową, słodką przekąską.