Bezpieczne Wakacje – spotkanie z Policją

Zbliżają się wakacje- czas radości i odpoczynku, niemniej jednak trzeba zawsze pamiętać o bezpieczeństwie swoim i naszych najbliższych, z którymi spędzamy wakacje. 21 czerwca naszą szkołę odwiedzili policjanci z Wydziału Prewencji z KMP w Lublinie.

W trakcie spotkania uczniowie otrzymali praktyczne wskazówki, jak bezpiecznie zachowywać się podczas nadchodzących wakacji. Funkcjonariusze przypomnieli zasady bezpiecznego poruszania się po drodze oraz spędzania czasu wolnego w domu, na podwórku, nad wodą, na koloniach. Policjanci zwrócili także uwagę na wzmożoną czujność w stosunku do osób nieznajomych, przestrzegali przed zabawami z obcymi zwierzętami, pokazali jaką pozycję należy przyjąć w razie ataku psa. Na koniec życzyli wszystkim bezpiecznych wakacji.

>>> FOTKI <<<