Przygotowania do Dni Patrona Szkoły

Kochani nasi uczniowie, szanowni Państwo. Tradycją naszej szkoły są Dni Patrona. Odbywają się każdego roku na początku kwietnia. Sami wiecie jak długo się do nich przygotowujemy.  Przez wiele tygodni cała nasza szkolna społeczność – każdy nauczyciel, wychowawca, terapeuta realizuje z Wami tematy związane z historią życia pięknego człowieka, wspaniałego pedagoga, dobrego lekarza, któremu na sercu leżało przede wszystkim dobro dziecka i umiejętne jego wychowanie. Wiemy, że od wielu tygodni uczyliście się śpiewać piękną piosenkę „Mówili Stary Doktor”.

Proszę jeśli potraficie sami posłuchajcie tego utworu i zaśpiewajcie razem z chórem, a jeśli wymagacie pomocy poproście mamę, tatę niech posłuchają razem z Wami.

Proszę obejrzyjcie jeszcze wykonaną przez małego chłopca z pomocą taty prezentację multimedialną o Januszu Korczaku. Są tam piosenki, które znacie więc śpiewajcie, a rodzice pomogą Wam przeczytać krótkie teksty.

W tym roku tak się złożyło, że nie będziemy mogli wspólnie świętować Dni Patrona. Nasze zdrowie i życie jest najważniejsze i nie możemy czynnie uczestniczyć w szkolnych zajęciach, nie możemy nawet wychodzić z domu na spotkania z koleżankami i kolegami.

Bądźmy razem przy tych piosenkach. Z pewnością już niedługo zaśpiewamy je wszyscy razem!