Dzień Babci i Dziadka

Babcia i Dziadek stanowią ogniwo łączące rodzinę jako całość. To oni przekazują wiedzę z pokolenia na pokolenie, opowiadają o swoich przodkach, kultywują tradycje rodzinne. Dzieci chętnie słuchają tych opowieści. To podstawa do nawiązania nici porozumienia, której nie można nawiązać z inną osobą z rodziny. Babcie i Dziadkowie ofiarowują swoim wnuczętom wielką miłość, troskę i czas.

W podziękowaniu za okazywane serce, uczniowie klas 1, 2, 3 przygotowali uroczystość, na którą zaprosili do szkoły przy ul. Bronowickiej swoje kochane Babcie i Dziadków. Dnia 10 lutego 2023 roku przed licznie przybyłymi gośćmi, dzieci zaprezentowały wiersze i piosenki, wręczyły laurki. Mali artyści otrzymali wielkie brawa od wzruszonej publiczności. Na zakończenie uroczystości uczniowie wraz z Babciami i Dziadkami zatańczyli walca. Zapraszamy do obejrzenia filmu i fotorelacji.