„Dzień Babci i Dziadka”

Dnia 25 stycznia 2024 roku uczniowie klas I-III z okazji Dnia Babci i Dziadka przygotowali coś specjalnego i wyjątkowego, przedstawili inscenizację pt. ,,Historia pewnej znajomości”. W naszej szkole, w specjalnie przygotowanej restauracyjnej sali zasiedli zaproszeni goście, którzy mogli obejrzeć wspomnienia Babci i Dziadka z młodzieńczych lat, zaręczyn, ślubu, spotkania z dziećmi i wnukami. Seniorzy nie kryli wzruszenia słuchając swoich ulubionych piosenek. Natomiast przedstawienie „Rzepka” rozbawiło zgromadzonych gości.  Mali artyści w przepięknych strojach prezentowali swoje umiejętności recytatorskie, wokalne i taneczne. Tak przedstawiona inscenizacja z pewnością wywołała w Babciach i Dziadkach sentymentalną podróż w czasy ich młodości. Ten szczególny dzień na pewno na długo pozostanie w naszej i ich pamięci.