Dzień Babci i Dziadka

Kochana Babciu, kochany Dziadku! Zapraszam Cię na mój występ dla Ciebie! I przyszli. Babcie i dziadkowie. 1 lutego 2019 roku zaprezentowaliśmy (uczniowie klas 1f, 1a, 2h, 2a, 3a, 7a – Kamil, Szymon i Patryki oraz 6f -Albert) montaż słowno-muzyczny z okazji ich święta. To był bogaty program artystyczny. Natrudziliśmy się bardzo. Tyle prób, ćwiczeń, czasu…Ale warto było! Łzy wzruszenia w oczach naszych ukochanych gości i ich śmiech, gdy próbowaliśmy ich rozśmieszyć, to dla nas nagroda i szczęście. Prezenty przez nas przygotowane również bardzo się podobały. Na poczęstunek nasi uczniowie upiekli kruche serduszka z marmoladą. Pyszne! Trema była. Ale wszyscy dobrze się bawiliśmy. Jeszcze raz wszystkiego najlepszego!