Dzień Dziecka na sportowo

W dniu 2 czerwca nauczyciele wychowania fizycznego zorganizowali dla naszych uczniów klas 1-3 i 4-8 ze wszystkich lokalizacji naszej szkoły „Dzień Dziecka na sportowo”. Impreza przebiegała na bocznym boisku Areny Lublin. Na początku odbyło się uroczyste rozpoczęcie przez dyrektorów p. Katarzynę Zarajczyk i p. Piotra Mochola.

Uczniowie rywalizowali w wielu konkurencjach, które sprawdzały ich szybkość, precyzyjność, zwinność, skoczność oraz siłę, takich jak np.: piłka nożna, siatkówka, przeciąganie liny, badminton, łucznictwo, dart, jazda na rowerze i wiele innych. Rywalizacji towarzyszyło dużo śmiechu i sportowych emocji. W trakcie zawodów uczestnicy mogli korzystać też z innych atrakcji takich jak, zwiedzanie stadionu Areny Lublin, zabawy integracyjne z chustą Klanza, malowanie twarzy, wymyślne fryzury, puszczanie baniek mydlanych, maszyna z popcornem.

Duże poruszenie wśród dzieci i młodzieży wzbudziła wizyta drużyny piłkarskiej drugoligowego Motoru Lublin. Była to doskonała okazja, aby chwilę porozmawiać z zawodnikami oraz trenerami, zrobić z nimi pamiątkowe zdjęcie i otrzymać od nich autograf. Warto dodać, że tego dnia nie było to jedyne wydarzenie piłkarskie, ponieważ dodatkowo rozegrano pojedynek pomiędzy nauczycielami, a uczniami.

Wszystkim osobom zaangażowanym w organizację przedsięwzięcia serdecznie dziękujemy. Osobne podziękowania należą się MOSIR Lublin, klubowi Motor Lublin, Stowarzyszeniu kibiców Motoru Lublin, Stowarzyszeniu Radość Dawania.

>>> FOTORELACJA <<<