Dzień Pluszowego Misia

Dnia 26 listopada w naszej szkole odbył się zorganizowany przez nauczycieli biblioteki szkolnej „Dzień Pluszowego Misia”. Jak co roku z tej okazji uczniowie najmłodszych klas mieli okazję wziąć udział w grach, zabawach i różnego rodzaju konkurencjach.

Przygotowana została gazetka z historią misia, a także wystawa misiów i książek o misiach.

Z okazji „Dnia Pluszowego Misia” w szkole miał miejsce konkurs plastyczny na najładniej wykonany portret misia.

PRACE WYRÓŻNIONE:

Wyróżnienie otrzymali uczniowie klasy 8f oraz 1 uczeń z klasy 2a, 1 uczennica kl. 3f, 3 uczniów z klasy 4a, 1 uczeń z klasy 4b, 1 uczeń z klasy 2a, 1 uczeń z klasy 4b, 1 uczennica z klasy 4f, 1 z klasy 4i, 1 uczeń z klasy 6h, 1 z klasy 6k, 4 uczniów z klasy 8 d.

Imprezę z okazji Dnia Misia urozmaiciła wizyta  pracownicy Biblioteki Pedagogicznej, która wystąpiła z prezentacją multimedialną „Mieszkańcy Stumilowego Lasu” zapoznającą dzieci z historią Kubusia Puchatka.