„Energia teatru”

Dnia 9 grudnia 2016 roku uczniowie klas: 3a, 4a5a zaprezentowali społeczności szkolnej pokaz podsumowujący projekt ENERGIA TEATRU. Powstał on z inicjatywy Teatru im. H. Ch. Andersena oraz Polskiej Grupy Energetycznej, był realizowany w 15 szkołach podstawowych województwa lubelskiego w listopadzie i grudniu 2016 roku.

Warsztaty teatralne prowadziła aktorka Teatru im. Andersena, Pani Bożena Dragun,  która przybliżyła naszym uczniom tajniki działania prądu oraz język teatru, środki wyrazu artystycznego. Nasza wspaniała instruktorka i jej podopieczni w czasie 8 godzin warsztatowych intensywnie, z dużym zapałem pracowali nad wielkim finałem.

Serdecznie dziękujemy Pani Bożenie Dragun za jej zaangażowanie i wielką cierpliwość, życzymy zdrowia i wspaniałych ról teatralnych.

Dziękujemy bardzo za udział w projekcie ENERGIA TEATRU., zapraszamy do obejrzenia zdjęć