Festiwal Przedszkoli i Szkół Promujących Zdrowie

W dnu 22 października przedstawiciele naszej szkoły – uczniowie klasy 3A Haver Szahverdi-Zade i Kacper Micz pod opieką szkolnego  koordynatora ds. promocji zdrowie p. Agnieszki Hankiewicz wzięli udział w Festiwalu Przedszkoli i Szkół Promujących Zdrowie. Festiwal odbył się w Szkole Podstawowej nr 51 im. Jana Pawła II przy ulicy Bursztynowej w Lublinie. Festiwal rozpoczął się krótką częścią artystyczną i uroczystym wręczeniem przez Prezydenta Miasta Lublin Pana dr. Krzysztofa Żuka Miejskich Certyfikatów kolejnym placówkom oświatowym. Po zakończeniu części oficjalnej wzięliśmy udział w zajęciach edukacyjno-ruchowych oraz zdrowym poczęstunku. Zarówno poczęstunek jak i gry oraz zabawy bardzo nam się podobały. To był bardzo miło i zdrowo spędzony czas.