III Piknik Żeglarski

26 kwietnia w ramach obchodu  Lubelskich Dni Autyzmu nad Zalewem Zemborzyckim przy ulicy Krężnickiej 4a odbył się III Piknik Żeglarski. Zabawę organizował ŚDS w Lublinie. Uczniowie klas 4ba oraz 4ca wraz z opiekunami aktywnie w nim uczestniczyli. Zabawa była doskonała, a hitem dnia był rejs żaglówką po zalewie. Chłopcy byli zachwyceni malowaniem buzi, grami oraz smakołykami serwowanymi przez organizatorów. Dawno nie jedzone ziemniaki z ogniska czy kiełbaski smakowały jak najlepsze delicje. Ten dzień był też okazją do sprawdzenia w praktyce tego, czego dzieci uczą się w teorii czyli dobrego zachowania się w towarzystwie innych, w środkach komunikacji miejskiej czy w czasie posiłku. Ten egzamin dzieci zdały śpiewająco. Za doskonałą zabawę i szereg atrakcji drogim organizatorom mówimy głośne ,,Dziękujemy „.