Informacja

Informuję, że w Szkole Podstawowej Specjalnej nr 26 w dalszym ciągu prowadzona jest bezterminowa akcja protestacyjna. Powstałe utrudnienia uniemożliwiają zaplanowanie działań gwarantujących bezpieczeństwo uczniów w czasie ich pobytu w szkole, w związku z powyższym proszę o wsparcie szkoły w zapewnieniu opieki Państwa dziecku.

W dniach 24 – 26 kwietnia 2019 r. (środa – piątek) w Szkole Podstawowej Specjalnej nr 26 oraz Szkole Filialnej przy ul. Kurantowej 5 zorganizowane zostaną zajęcia edukacyjno – wychowawcze w zespołach łączonych, zgodnie w wymogami oświatowymi.

W przypadku zawieszenia lub odwołania akcji strajkowej przywrócone zostaną zajęcia dydaktyczne wg obowiązującego planu lekcji.

Świetlica szkolna pracuje w godz. 6.30 – 17.00 (szkoła przy ul. Bronowickiej 21) oraz 7.00 – 16.30 (szkoła przy ul. Kurantowej 5)

Stołówka szkolna będzie czynna w godz. 12.00 – 13.30 dla osób, które nie  zrezygnowały z obiadów w dniach 24-26.04.2019 r.

Bożenna Kowalik