Integracyjny Turniej o Puchar JM Rektora UMCS

W dniu 21.03.2023r. w obiektach UMCS oraz na pływalni H2O w Lublinie odbył się Integracyjny Turniej o Puchar JM Rektora w ramach Drzwi Otwartych UMCS 2023. Uczniowie naszej szkoły startowali w trzech dyscyplinach sportowych: Boccia, Szachy i Pływanie.

Reprezentacja Szkoły – Boccia w składzie: Tomasz Lachewicz, Marcel Rejak, Szymon Rojek, Patryk Góra, Alan Mrozowski, Mikołaj Nazim, Jakub Brodziak, Łukasz Stefaniak zajęła drużynowo I miejsce.

W Turnieju Szachowym naszą Szkołę reprezentowali uczniowie: Michał Kowalczyk-Szponar, Maciej Szymaniak oraz Mateusz Twardowski, którzy drużynowo zajęli III miejsce.

Na pływalni H2O reprezentacja naszej Szkoły w składzie: Zuzanna Mądrakiewicz, Kinga Zawadzka, Patrycja Wróblewska, Aleksandra Wyrwas, Marek Filipek, Tomasz Lachewicz, Kacper Sobot oraz Mikołaj Mościcki zdobyła szereg pucharów (12) w konkurencjach indywidualnych na dystansie 50 metrów stylem: grzbietowym, dowolnym a także klasycznym.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy wspaniałych występów oraz osiągniętych wyników.