IV Lubelskie Obchody Światowego Dnia Osoby z Zespołem Downa

Uczniowie –artyści z naszej szkoły po raz kolejny mieli zaszczyt uczestniczyć w IV Lubelskich Obchodach Dnia Osoby z Zespołem Downa. Na zaproszenie Stowarzyszenia Rodzin Osób z Zespołem Downa mogliśmy zaprezentować nasze talenty i efekty pracy na deskach Teatru Lalki i Aktora im. H. CH. Andersena.

Akademia Pana Piotra w nowej odsłonie walca wiedeńskiego w rytmach piosenki „When a Man Loves a Woman” oraz szkolne „Chochliki” w choreografii „Sentymentalne wspomnienie” nagrodzone zostały gromkimi brawami. Jak widać na załączonych zdjęciach, takie okazje są dla naszych uczniów chwilami szczęścia. Wszystkie prezentujące się grupy dostarczyły widzom wspaniałych przeżyć artystycznych i wzruszeń. Podczas uroczystej gali jak corocznie panowała ciepła i przyjazna atmosfera. Dziękujemy…..